Naše tipy, volný čas a zábava

Zde je seznam zdrojů, které poskytují informace a zábavu. Proto je doporučujeme navštívit.

Hlášky, výroky, úsloví, moudrosti, aforismy, bonmoty, přísloví

Citáty slavných, Hlášky, výroky, úsloví, moudrosti, aforismy, bonmoty, přísloví, . Naleznete zde citáty o štěstí, citáty o zdraví, citáty o nenávisti, citáty o kráse, citáty o přátelství, citáty o lásce, citáty o dobru, citáty o smutku, citáty o bohu, moudra o dětech, citáty o svobodě, citáty o neštěstí, hlášky o alkoholu, citáty o víře, citáty o penězích, citáty o bohatství, přísloví o naději, citáty o odvaze, citáty o manželství, citáty o zlu od různých známých osobností.

Víte, kdo je to chachar? nebo kdo je socka? Nejen tyto hanlivé pojmy naleznete na těchto webových stránkách.

Partnerský web nabízí seznam textových přání ke svátku rozdělených podle jmen, pro kamarádku nebo pro ženu.

Síť, volný čas a zábava

Seznam vlajek amerických států

Nevíte jak vypadají vlajky jednotlivých států USA? Pak doporučujeme web Seznam vlajek amerických států. Zde jsou k nalezení vlajky států jako Montana, Havaj, Kansas, Arkansas, Massachusetts, Oregon, Maryland, Kentucky, Jižní Karolína, Indiana, Nové Mexiko, Tennessee, Colorado, Iowa, Arizona, New York, Aljaška, New Jersey, Kalifornie, Jižní Dakota, Severní Dakota, Pensylvánie, Connecticut, Rhode Island, Minnesota, Missouri atd.

Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR

Setkali jste se s krajskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR. Vybrat můžete regionální vlajky nejen krajů ČR, ale i vlajky krajů České republiky, Spolkových zemí Německa, rakouských zemí, polských vojvodství, království Spojeného království Velké Británie, regionů Francie atd.

Přehled zkratek a akronymů

Hledáte význam nějaké zkratky? Pak zkuste přehled zkratek a akronymů. Tento přehled obsahuje popisy několika tisíc zkratek. Vybrat si můžete z kategorií týmy NHL, mezinárodní organizace, hudební zkratky, internetové domény 1. řádu, měny, vojenské hodnosti, země EU, státy usa, geocaching, fyzikální jednotky, firmy a společnosti, vysokoškolské a akademické tituly, okresy České republiky, politické strany a hnutí, úřady a ministerstva, mezinárodní organizace apod.

Klíčová slova: Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?, cestování, A, hyperlinky, Texaský hold’em poker, multimédia, zdarma, Státní prapory zemí světa, Obrázek Blondýna, Seznam přípon a koncovek souborů, Online adventní magazín, Full HD wallpapers na PC, zadarmo

Online hry zdarma

Jste-li milovník PC her, pak zkuste online hry zdarma Webhry jsou rozdělené kategorií: Sportovní gamesy, Karetní hry - solitaire, Puzzle a skládačky, Oblíkačky, Auta a závodní, Vzdělávací a výukové hry, Hry s koňmi, Farmářské hry, Skákací a hopsací gamesky, Adventury, online html5 hry, Arkády a plošinovky, Letecké simulátory, Oddechové hry, Deskovky, Barbie hry, Hannah Montana, Adventní, vánoční hry, Omalovánky, Akční gamesky, Holčičí, dívčí hry pro holky apod.

Přehled vlajek a komunálních symbolů obcí České republiky

Setkali jste se s městskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Přehled vlajek a komunálních symbolů obcí České republiky. Najít tu můžete často hledané vlajky měst ze všech krajů České republiky: Ústecký kraj, Středočeský kraj, Královéhradecký kraj, Hlavní město Praha, Kraj Vysočina, Jihomoravský kraj, Plzeňský kraj, Karlovarský kraj, Zlínský kraj, Pardubický kraj, Liberecký kraj, Olomoucký kraj, Moravskoslezský kraj apod.

Přehled přípon a koncovek souborů

Rozsáhlý Přehled přípon a koncovek souborů, ve kterém se dozvíte jak konvertovat, jak spustit, v čem upravit, kterak editovat, jak importovat, jak převést, jak otevřít, v čem spustit, čím prohlížet, jak vytvořit, jak exportovat následující typy souborů: video soubory, zdrojové kódy programovacích jazyků, spustitelné soubory, šablony dokumentů, hudební audio soubory, koncovky souborů, dokumenty, komprimace dat, grafiku, písma, fonty, obrazy disků, konfigurační soubory apod.

World wide web, internet, volný čas a zábava

Pozadí na plochu PC - tapety na plochu PC zdarma ke stažení

Oživte si pozadí plochy vaší obrazovky. Pozadí na plochu PC. můžete využít v mobil, obrazovka počítače, phablet, tablet, monitor, notebook, počítač, displej, PC, smartphone, ultrabook a pro operační systémy Windows NT, Mac, Windows Server 2012, Windows 10 Mobile, Linux Ubuntu, Windows XP, Java ME, Windows 7, Linux Mint, Lubuntu, Slackware. Wallpapers na plochu počítače jsou rozdělené kategorií: sportovní a závodní auta, hmyz a pavouci, 3D a digitalní abstraktní tapety, Formule 1, nature - příroda, květiny, motorky, širokoúhlé Full HD widescreen, armáda, válka, zbraně, velkoměsta a noční život, fraktály, ptáci, oceán, moře, pláže, free wallpapers, vesmír, kosmos, Rally, závody aut, sportovní wallpapery, fantasy. Mnoho verzí a velikostí jako 1920x1280, 2160x3840, 1024x600, 1366x768, 1280x1024, 360x720, 800x600, 1280x960, 1152x1920, 854x480, 1280x854, 1024x768, 1536x2560, 1280x800, 1440x900, 1920x1080 Full HD atd.

Dopravní značky

Jste řidič? Umíte dopravní značky využívané v Česku? Prohlédněte si přehled dopravních značek používaných v ČR a v zahraničí. Značení je rozděleno do kategorií: značky upravující přednost, zahraniční značky, výstražné značky, neoficiální zábavné značky, vodorovné značení, informativní provozní značení, příkazové dopravní značky, dopravní zařízení, zákazové dopravní značení, informativní jiné dopravní značení, informativní směrové dopravní značky apod.

Facebook je fenoménem poslední doby. Protože se o něm hodně mluví, vzniklo o něm i hodně vtipů. Vtipy o Facebooku naleznete zde.

Keywords:webové stránky, Vlajky měst a obcí České republiky, školství, Vlajky amerických států USA, Texas hold’em poker Çevrimiçi, kurallar, bahis, oyun, zdroje informací, internetové stránky, humor, eHarmony online dating website for Lasting Relationships, Státní vlajky států světa, Super online kvízy, Seznam zkratek a akronymů

Informace o Chorvatsku, národní parky - Plitvická jezera, Krka. Chorvatský slovník. Popis měst a oblastí - Makarská riviéra, Zadar, Dubrovník, Istrie.

Lexikon, slovník pojmů Co je to? nabízí aktuálně přes 3000 definic pojmů a každým dnem přibývají další termíny z medicíny, práva, ekonomie, literatury, školství atd.

Má svátek váš bližní? Nezapomeňte mu poslat pěkné blahopřání k jmeninám.

Doporučené odkazy, volný čas a zábava

Navštivte další náš web, kde se dozvíte definici různých pojmů včetně počítačových pojmů a pojmů se světa hardware a software.

Online vánoční magazín - online adventní magazín

Blíží se Vánoce? Nemáte nakoupeny dárky, přáníčka, dekorace? Pak zkuste Online vánoční magazín. V tomto webu naleznete mnoho vánočních tipů a materiálů z kategorií recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční všehochuť, materiály ke stažení, vánoční koledy, vánoční stromeček, adventní všehochuť, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční dárky, vánoční dekorace, vánoční přání, vánoční filmy atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Kapr, LED svíčky, Bramborový salát, Papírový vánoční stromek, Tablet, Rumové řezy, Adventní kalendář, Plocha, Santa Claus, Kavkazská jedle, Pokrmy, Windows, Košíčky, Václavské náměstí, Vánoční ozdoby, Květiny, Hostina, Linux, Ježíš Kristus, Staroměstské náměstí, Omalovánky, Vosí hnízda, Vánoční stromek, Obrazovka, Kameňák, Vánoční trhy, SMS, Jezulátko, Linecká kolečka, Jmenovky, Kinder apod.

Elektronická textová blahopřání k významným životním událostem jako jsou k narozeniny, svátky, dny otců a matek, ukončení studia, odchod do penze, promoce, svatba atd. Krátké vtipné veršované básničky pro vaše blízké.

Klíčová slova: Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR, Online vánoční magazín, odkaz, Antistresové omalovánky, Nejlepší školní testy a kvízy, internet, pro děti, Smuteční kondolence, Nejlepší online hry zdarma, V, pro dospělé, linky

Odpočiňte si! Zahrajte si jednoduchou onlinovku Snake neboli had.

Dále také spolupracujeme s Lexikonem, slovníkem pojmů Co je to?, který obsahuje přes 8000 definic pojmů a každým dnem přibývají další termíny z medicíny, práva, kultury, ekonomie, literatury, školství atd.

Státní vlajky států světa

Setkali jste se s vlajkou, o jejímž významu jste si nebyli jisti? Potom zkuste Státní vlajky států světa. Země a jejich státní vlajky jsou rozdělené do kategorií jako ostrůvky Oceánie, evropské země a státy, země východní Asie, státy Střední Ameriky, státy Blízkého východu, Antarktidy, země střední Asie, státy jižní Ameriky, země Severní Ameriky, země jižní Asie apod.

Informace, volný čas a zábava

Navštivte partnerskou stránku plnou tapet na plochu počítače, tabletu nebo chytrého telefonu. Vybírejte z řady motivů od mořských tapet až po oblíbené wallpapery a tapety sportovních aut.

Rčení, moudrosti, motta, aforismy, myšlenky, výroky, bonmoty

Citáty slavných, Rčení, moudrosti, motta, aforismy, myšlenky, výroky, bonmoty, z kategorií citáty o člověku, citáty o neštěstí, citáty o kráse, citáty o smrti, citáty o víře, moudra o dětech, citáty o dobru, citáty o ženách, citáty o zlu, citáty o bohatství, citáty o bohu, citáty o smutku, citáty o životě, citáty o nenávisti, citáty o penězích, hlášky o alkoholu, citáty o přátelství, citáty o svobodě, citáty o odvaze, citáty o rozumu od různých známých osobností.

Státní prapory zemí světa

Hledáte význam nějaké vlajky? Pak zkuste Státní prapory zemí světa. Země a jejich státní vlajky jsou rozdělené do kategorií jako země střední Asie, země východní Asie, země Afriky, evropské země a státy, státy Blízkého východu, státy Střední Ameriky, státy jižní Ameriky, země Severní Ameriky, Antarktidy, země jižní Asie apod.

Vlajky měst a obcí České republiky

Setkali jste se s městskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Vlajky měst a obcí České republiky. Městské vlajky jsou rozděleny do následujících kategorií podle krajů: Plzeňský kraj, Jihomoravský kraj, Královéhradecký kraj, Moravskoslezský kraj, Karlovarský kraj, Kraj Vysočina, Zlínský kraj, Středočeský kraj, Hlavní město Praha, Liberecký kraj, Jihočeský kraj, Ústecký kraj, Olomoucký kraj apod.

Je váš miláček daleko? Pošlete mu sms na dobrou noc. Na výběr jsou vzkazy na dobrou noc pro kluka nebo sms na dobrou noc pro holku.

Klíčová slova: Pozadí na plochu PC, Kliparty zdarma, Biografie slavných osobností, Tým NHL Montreal Canadiens, URL, Nejhranější online testy a kvízy, Slovník pojmů Co je to?, Tým NHL Seattle Kraken, zábava, H, Online hry zdarma

Vlajky amerických států USA

Nevíte jak vypadají vlajky jednotlivých států USA? Pak doporučujeme web Vlajky amerických států USA. Zde jsou k nalezení vlajky států jako Nevada, Missouri, Colorado, Ohio, Indiana, Severní Dakota, Arizona, New Hampshire, Oklahoma, Wisconsin, Texas, Massachusetts, Illinois, Alabama, Montana, Maryland, Georgie, Wyoming, Oregon, Havaj, Washington, Michigan, Minnesota, Maine, Západní Virginie, Mississippi atd.

Vžijte se do role Spidermana - pavoučího muže v nové onlinovce. Hra Spider Man je k dispozici online ve vašem prohlížeči.

Hledáte tipy na přání k narozeninám? Spřátelené internetové stránky nabízí stovky přáníček rozdělených do kategorií jako přání pro děti, narozeninová blahopřání pro muže atd.

Víte, že své vlajky mají i města? Víte jak vypadá třeba vlajku Mělníka nebo berounskou vlajku? Tyto a další vlajky naleznete tady.

Malé děti potřebují zabavit? Ale jak? Vyzkoušejte omalovánky online. Nic není třeba tisknout a vše je zdarma ve vašem prohlížeči.

Internet, síť, volný čas a zábava

Klíčová slova: Super free web games zdarma, Stručný slovník osobností, profesí, vlastností, Dopravní značky, Online hry zdarma bez registrace nebo instalace, V, Přání k narozeninám zdarma, zajímavosti, A, volný čas, počítače, Dopravní značky, Pozadí na PC zdarma ke stažení, Zdravé vánoční cukroví, 6

Několik fórů na závěr. Vtip Výměna žárovky: Kolik blondýnek je potřeba na zašroubování žárovky? 1) Ech, co je to žárovka? 2) Jedna. Podrží žárovku a svět se kolem ní točí. 3) Dvě. Jedna podrží dietní kolu a druhá zakřičí: "Tatíííí!"

Chlap se dostane do basy. Spoluvězeň se ptá: "Máš rád tenis?" "No to víš, že jo, však jsem to hrál závodně, tak proč bych neměl rád tenis, že?" "Tak to se ti tu budou líbit pondělky." "Pondělky? A proč?" "To tady hrajeme celej den tenis." "Aha, to je super, a co úterky?" "No tak to hrajeme šachy. Máš rád šachy?" "Ale to víš, že jo, přímo je zbožňuju." "Tak to se ti tady bude líbit. A jsi homosexuál?" "Tak to prr, homouš nejsem!" "Hmm, tak to se ti tady nebudou líbit středy."

Proč se homosexuál celý natěšený žene do supermarketu? V počasí říkali, že má přijít teplá fronta.

Další odkazy:

Texty přáníček k svátku podle jmen
Sarah Michelle Gellar fotky
Naše tipy na užitečné weby
Blahopřání ke svatbě a k výročí seznámení
Avril Lavigne
Zajímavé linky na nejrůznější weby
Obrázek Zdravotní sestra
Doporučené odkazy na zajímavé weby
Julia Stiles celebrity
Zajímavé internetové odkazy
Pozadí na plochu květiny
Pink
Odkazy na zajímavé weby
Přání a přáníčka
Od všeho něco - tapety, omalovánky, Velikonoce, Vánoce

Děkujeme vám za vaši návštěvu.