Partnerské weby, informace, cestování, volný čas

Na této stránce Vám předkládáme seznam užitečných odkazů na weby které byste měli určitě navštívit. Naleznete zde zajímavé stránky nejen našich partnerů, které se zabývají stejným ale i jiným tématem (jako tyto web stránky).

Fórky, vtípky, kameňáky, fóry, ftipy, vtipy

Zkuste vypnout! Fórky, vtípky, kameňáky, fóry, ftipy, vtipy. vám pozvednou náladu. Vtipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako židovské anekdoty, vtipy o metanolu, vtipy o facebooku, vtipy o blondýnách, frky o zvířatech, černý humor, fóry o homosexuálech, vtipné citáty, vtipné básničky, kameňáky, murphyho zákony, vtipné hádanky, poslední věty před smrtí, vtipy o mužích, chlapech, anekdoty o politice apod.

Štve vás polika, štvou vás politici? Přečtěte si vtipy o politice na našich partnerských stránkách s vtipy.

Nestačí vám uvedené vtipy na těchto stránkách? Pokud ne, další vtipné citáty, vtipné hádanky a vtipy naleznete zde

Doporučené odkazy, informace, cestování, volný čas

Blahopřání k svátku, ke svatbě nebo k narození dítěte a k dalšímu životnímu jubileu.

Na dovolenou nemusíte jezdit jen do vzdáleného zahraničí, ale můžete ji strávit v České republice, která i přes svoji malou velikost má hodně co nabídnout! V ČR naleznete hory, lesy, kulturní i technické památky. Jediné, co chybí je skutečné slané moře a teplo v zimě. V následujících řádcích přinášíme několik tipů na výlety po České republice.

Máte rádi krásné ženy? Pak zkuste tapety celebrit na plochu počítače. Krásné modelky, herečky nebo zpěvačky rozjasní plochu vašeho monitoru.

Klíčová slova: hyperlinky, Adventní magazín, Superhry a hry online zdarma, webové stránky, Stránky o cestování, cestopisy, tipy a triky, Staré hry online, volný čas, č, Ashley Judd fotky, Nejhranější online zeměpisné testy a kvízy, Členské země americké federace, Vlajky měst a obcí České republiky, Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov

Stahujte romantické tapety na pozadí vašeho počítače z partnerské stránky. Na výběr máte z mnoha kategorií jako zvířátka nebo příroda.

Víte, kdo to byl Konšel, kdo byla Xantipa nebo kdo byl Casanova? Tyto a další historické osobnosti nebo profese naleznete právě zde.

Znalost státních symbolů a vlajek států a zemí světa je při cestování docela důležitá. Je opravdu trapas, Faux pas, pokud jste v zemi a nepoznáte její vlajku. Připravili jsme pro vás několik obrázků státních a městských vlajek, se kterými se můžete při cestování setkat. Další obrázky vlajek naleznete v příslušných odkazech.

Internet, síť, informace, cestování, volný čas

Kliparty zdarma

Pro grafiky doporučujeme Kliparty zdarma. Stovky vektorových obrázků (klipartů) zdarma ke stažení. Vyberte si z desítek kategorií jako nástroje a přístroje, osobnosti a lidé, halloween, stavby, smajlíci a emotikony, náboženství, zvířata, mapy, auta, dopravní prostředky, hudba, ženy a dívky, rostliny, květiny, sport, hmyz, ovoce, ptáci, láska, přístroje, zelenina, nápoje, symboly atd.

Hlášky, myšlenky, moudrosti, bonmoty, rčení, úsloví, výroky

Citáty slavných, Hlášky, myšlenky, moudrosti, bonmoty, rčení, úsloví, výroky, . V této rozsáhlé kolekci naleznete citáty o člověku, citáty o kráse, citáty o dobru, citáty o smutku, citáty o zdraví, citáty o přátelství, přísloví o naději, citáty o lži, citáty o bohatství, citáty o svobodě, citáty o víře, citáty o manželství, citáty o penězích, citáty o životě, citáty o rozumu, citáty o lásce, citáty o zlu, citáty o odvaze, citáty o neštěstí, citáty o ženách od různých známých osobností.

Víte, co znamená být metrosexuál nebo šovinista? Pokud ne, zkuste se podívat na online slovník - Kdo je to?.

Keywords:Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov, Online vánoční magazín, Vlaječky krajů, prapory a symboly království, výukové pomůcky, Biografie, životopis Monica Bellucci, odkaz, Dopravní značky, info, Luis Suárez - fußballspieler, Nejlepší online hry zdarma, Kliparty zdarma, Nejhranější online zeměpisné testy a kvízy

Státní vlajky většiny států světa rozdělených do kategorií podle jednotlivých kontinentů (světadílů). U každého státu jsou uvedeny jeho základní údaje jako počet obyvatel, rozloha, hlavní město, nejvyšší a nejnižší místo, apod.

Nejlepší online hry zdarma

Příznivcům PC her doporučujeme nejlepší online hry zdarma . Mj. na webu naleznete Střílečky, Sportovní, Vánoční online hry, Onlinovky pro dva hráče, Hry na vaření a smažení, Strategie, Závodní, Velikonoční hry, Bojové online gamesy, Stolní hry a deskovky, Logické, Oddechové, Pro dívky, parkování - parkovačky, Klasické a podobně.

Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného kraje? Pak navštivte Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup. Najít tu můžete často hledané krajské vlajky ze všech krajů České republiky: polských vojvodství, krajů České republiky, království Spojeného království Velké Británie, regionů Francie, rakouských zemí, Spolkových zemí Německa atd.

Náš tip, informace, cestování, volný čas

Ilustrace, obrázky

Nejen pro grafiky zde máme Ilustrace, obrázky. Databáze obsahující několik tisíc klipartů zdarma ke stažení ve formátu png, svg. Vybrat si můžete obrázky z kategorií jako zvířata, sport, přístroje, halloween, Velikonoce, velikonoční kliparty, nápoje, květiny, nástroje a přístroje, mapy, auta, náboženství, osobnosti a lidé, ptáci, jídlo a nápoje, stavby, ovoce, hmyz, ženy a dívky, rostliny, Vánoce a Advent, dopravní prostředky, hudba, zelenina atd.

Slovník pojmů Co je to?

Hledáte odborné výrazy, pojmy, termíny a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Slovník pojmů Co je to?. Vybrat si můžete desítek kategorií jako počítače, psychologie, fyzika, materiály, hardware, politika, sport, náboženství a křesťanství, internet, kultura, rostliny, latina, matematika, literatura, jídlo, školství, software, český jazyk, různé, nástroje, účetnictví, zkratky, nemoce, lékařství a medicína atd.

Webové online testy zdarma

Zahrajte si webové online testy zdarma. Testy jsou přehledně rozdělené do kategorií: online testy a kvízy, Matematické testy, Angličtina, výuka anglického jazyka, online IQ testy zdarma, cizí jazyky, zeměpisné testy a kvízy, Chemie - chemické testy a kvízy, testy psaní všemi deseti prsty, výukové pomůcky atd.

Klíčová slova: Dopravní značení, URL, weby, Eliza Dushku celebrity, Nejlepší online hry zdarma, Slovník pojmů Co je to?, Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?, Sexy Elisha Cuthbert, Online hry zdarma bez registrace nebo instalace, Vlajky států USA, Ilustrace, obrázky, linky

Narozeniny jsou ještě populárnější než jmeniny. Pošlete oslavenci přání k narozeninám. Na výběr je z mnoha kategorií, např. přání k narozeninám pro babičku nebo přání k narozeninám pro muže.

Víte, co je to Instagram, widget nebo sandbox?

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Nechte je vybarvovat omalovánky online. Nejoblíbenější jsou princezny, auta nebo šmoulové.

Síť, informace, cestování, volný čas

Textová Přání rozdělená do kategorií jako K narozeninám, ke svátku, k Velikonocům, k promoci apod.

V dnešní uspěchané době je nezbytností používat v písemné formě různé zkratky. Na spřátelených stránkách se dozvíte význam zkratek z jednotlivých oborů. Například zkratky států USA, zkratky mezinárodních organizací nebo zkratky používané v Geocachingu.

Zajímáte se o auta? Pak pro určitě znáte zkratku SUV, TSI nebo TDI. Pokud4 je neznáte, podívejte se na spřátelený web který obsahuje tisíc nejrůznějších zkratek.

černý humor, frky, vtipy, fóry, anekdoty, ftipy

Chcete si zlepšit náladu? černý humor, frky, vtipy, fóry, anekdoty, ftipy. vás dostanou. Vtipy jsou přehledně rozdělené do kategorií: Vtipy o Bohu, O Chucku Norrisovi, Vtipy o policajtech, Vtipy o židech - židovské anekdoty, O manželství, Frky o tchýních, Vtipy o doktorech, Vtípky o blondýnkách, Frky, vtipy, vtípky, O důchodcích, O zvířátkách, O škole, O Němcích, Frky ze života, O Windows, O Slovácích, O mužích, O ekonomech, Vtipy o cikánech, Vtipy o Pepíčkovi, Vtipné hádanky apod.

Přehled vlajek a komunálních symbolů obcí České republiky

Setkali jste se s městskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Přehled vlajek a komunálních symbolů obcí České republiky. Najít tu můžete často hledané vlajky měst ze všech krajů České republiky: Královéhradecký kraj, Pardubický kraj, Karlovarský kraj, Olomoucký kraj, Zlínský kraj, Kraj Vysočina, Moravskoslezský kraj, Hlavní město Praha, Jihomoravský kraj, Liberecký kraj, Jihočeský kraj, Ústecký kraj, Plzeňský kraj apod.

Klíčová slova: Webové online testy zdarma, F, Skvělé hry online zdarma, Vlajka Pitcairnových ostrovů, Přehled souborových přípon, zadarmo, Přehled vlajek a komunálních symbolů obcí České republiky, Fernando Torres, Přehled států světa a jejich vlajek, Full HD tapety na PC zdarma, Superhry a hry online zdarma

Online hry - na výběr je mnoho online her (browser her) zdarma. logické hry, omalovánky, hry s koňmi a další.

Spojené státy americké je demokratická federativní prezidentská republika v Severní Americe, rozkládající se od Atlantského po Tichý oceán. Na souši sousedí s Kanadou a Mexikem. Díky exklávě Aljaška sahá území USA i k břehům Severního ledového oceánu (Beringova úžina je dělí od asijského území Ruska) a na některé tichomořské ostrovy (zejména Havaj). Spojené státy se skládají z 50 států, jednoho federálního území s hlavním městem a sídlem prezidenta, Kongresu a Nejvyššího soudu (District of Columbia), a celkově 14 zámořských území, z nichž pět je obydlených (Portoriko, Severní Mariany, Guam, Americké Panenské ostrovy a Americká Samoa).

Přehled států světa a jejich vlajek

Setkali jste se s vlajkou, o jejímž významu jste si nebyli jisti? Potom zkuste Přehled států světa a jejich vlajek. V této jedinečné sbírce naleznete země východní Asie, Antarktidy, státy Blízkého východu, evropské země a státy, země Severní Ameriky, státy Střední Ameriky, ostrůvky Oceánie, státy jižní Ameriky, země jižní Asie, země Afriky apod.

Členské země americké federace

Vlajky evropských států zná většina našich obyvatel, ale vzpomněli poznali byste alespoň 10 vlajek států USA? Ověřte si své znalosti na webu Členské země americké federace. Podívejte se, jak vypadají vlajky států Aljaška, Kentucky, Tennessee, Nevada, Alabama, Connecticut, Západní Virginie, Michigan, Utah, Wyoming, Arizona, Severní Dakota, Georgie, Idaho, Florida, Virginie, Washington, Massachusetts, Minnesota, Mississippi, Vermont, New York, Nebraska, Missouri, Maryland, Oregon atd.

Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?

Hledáte osobnosti, pojmy, termíny, odborné výrazy a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?. Naleznete zde osobnosti a termíny z následujících kategorií: herectví, herci a herečky, umělci a umění, poruchy, křesťanství, politika, státní správa, politici, osobnosti, fikce a fantasy, filozofie, záliby a hobby, nadpřirozené osoby, žurnalisté a novináři, přezdívky, vlastnosti, věda, profese a zaměstnání, podnikání a podnikatelé, rodinné a příbuzenské vztahy, sportovci a sportovkyně, psychologie, panovníci, prezidenti, králové a círaři, zločin a právo, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství atd.

World wide web, internet, informace, cestování, volný čas

Klíčová slova: zábava, F, Slovník pojmů Co je to?, zdroje informací, zdarma, Bayern München, Wallpapery na PC ke stažení, Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup, multimédia, tipy, internet, doporučujeme, Kelly Clarkson celebrity, 6

Několik fórů na závěr. Vtip Klesá spotřeba: V České republice rychle klesá spotřeba tvrdého alkoholu. Dle vyjádření prodejců jsou spotřebitelé pitím alkoholu již značně otrávení.

Dívka v nové škole potká úžasného kluka, do kterého se okamžitě zamiluje. Je krásný, chytrý, zábavný a velmi milý. Po dvou měsících vzdychání už to nevydrží, jde za ním a zeptá se: „Co bych musela podstoupit, aby sis se mnou dal rande?” Mladík ji sjede od hlavy až k patě pohledem a pak odpoví: „Hormonální terapii a plastickou operaci.”

"Koho budeš volit?" - "Komunisty!" - "To je jasný! Ale v který straně?"

Další odkazy:

Přání, gratulace zadarmo ke stažení
Texas hold’em poker Online, regras, apostas, jogos
Doporučené odkazy na zajímavé weby
Obrázek Femme fatale
Obrázky k vybarvení
Zajímavé linky na nejrůznější weby
Naomi Campbell
Zajímavé internetové odkazy
Saint Lucia
Linky na partnerské weby
Full-HD tapety na pozadí PC
Kelly Clarkson
Tipy na Partnerské weby
Arsenal Football England
Spain

Děkujeme vám za vaši návštěvu.