Tipy na zajímavé weby, technika, kultura, volný čas

Inspirujte se níže uvedenými odkazy a navštivte jiné zajímavé webové projekty.

Výroky, přísloví, moudra, aforismy, rčení, moudrosti, myšlenky

Citáty slavných osobností, Výroky, přísloví, moudra, aforismy, rčení, moudrosti, myšlenky, přehledně rozdělené do kategorií: citáty o bohu, moudra o dětech, citáty o manželství, citáty o smutku, citáty o dobru, citáty o zdraví, citáty o kráse, citáty o štěstí, citáty o ženách, přísloví o naději, citáty o životě, citáty o bohatství, citáty o zlu, citáty o přátelství, citáty o neštěstí, citáty o člověku, citáty o nenávisti, hlášky o alkoholu, citáty o odvaze, citáty o svobodě od různých známých osobností.

Online zeměpisné testy a kvízy zdarma

Milovníkům zeměpisu a geografie doporučujeme online zeměpisné testy a kvízy zdarma. Naleznete zde hádaní hlavních měst, online kvízy a testy, Puzzle, skládačky vlajek, testy na hádání vlajek, testy znalostí zemí a států světa atd.

Vánoční web - online adventní magazín

Vánoce za dveřmi? Přičemž stále nemáte nakoupeny dary pro vaše bližní? Potom navštivte Vánoční web. V tomto webu naleznete mnoho vánočních tipů a materiálů z kategorií vánoční dárky, vánoční přání, vánoční dekorace, vánoční koledy, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční všehochuť, recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční stromeček, adventní všehochuť, vánoční filmy, materiály ke stažení atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Vánoční stromeček, Tablet, Jmenovka, Německy, Keramický adventní věnec, Koledy, Kapr, Kavkazská jedle, Sněhová vločka, Staroměstské náměstí, Tisk, Striezelmarkt, Wallpaper, Jedle, Televize, Linux, Adventní svícen, Adventní věnec, Advent, Silvestr, Ohňostroj, Brambořík, Kameňák, Bůh, Santa Claus, Adventní trhy, Anděl, Vídeň, Desktop, Ostrava, SMS apod.

Síť, technika, kultura, volný čas

Hry pro dívky online

Doporučujeme hry pro dívky online Hry jsou rozdělené kategorií: Bojové online gamesy, Pro dívky, Oddechové, Hry na vaření a smažení, Logické, Stolní hry a deskovky, Velikonoční hry, Klasické, Střílečky, Závodní, Vánoční online hry, Strategie, Sportovní, Onlinovky pro dva hráče, parkování - parkovačky a podobně.

Biografie slavných osobností - online životopisy, biografie slavných osobností

Hledáte informace o nějaké slavné historické nebo žijící osobě? Potom se podívejte Biografie slavných osobností. Tématické články patří do kategorií světoví i domácí politici, režiséři a scénáristé, sportovci a sportovkyně, podnikatelé a obchodníci, zpěváci a zpěvačky, umělci a umělkyně, spisovatelé a spisovatelky, významné osobnosti, herci a herečky, novináři a žurnalisté, vojáci, generálové, válečníci atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Manýrismus, Olympijský vítěz, Vojevůdce, Historik, Miliardáři, Exilový prezident, Esejista, Žhavé výstřely, Ministr zahraničí, Básník, Philadelphia Flyers, KSČ, Dallas Stars, Komunista, Životopis, Režisér, Továrník, Vojáci, Producent, Slovenští prezidenti, Scénárista, Trenérka, Maršál, Zlatý slavík, Poslanci, Němci, HIV pozitivní, Diplomat, Poslanec, Sci-fi, Olympiáda, Prezident USA, Pittsburgh Penguins, Český slavík, Filozof, Archivář apod.

Je váš miláček daleko? Pošlete mu sms na dobrou noc. Na výběr jsou vzkazy na dobrou noc pro kluka nebo sms na dobrou noc pro holku.

Klíčová slova: Online zeměpisné testy a kvízy zdarma, Databáze osobností Kdo je to?, Vánoční magazín, výukové pomůcky, La pornographie sexuelle a caractere sexuel France, Ilustrační obrázky, Hry pro nejmenší děti online zdarma, Vlajky měst a obcí České republiky, Textová a obrázková přání, F, internet, Tapety na PC, odkaz

Seznam zkratek a akronymů

Hledáte význam nějaké zkratky? Pak zkuste seznam zkratek a akronymů. Vybrat můžete desítek kategorií jako týmy NHL, mezinárodní organizace, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, fyzikální jednotky, země EU, internetové domény 1. řádu, mezinárodní organizace, hudební zkratky, vojenské hodnosti, firmy a společnosti, okresy České republiky, měny, geocaching, státy usa, úřady a ministerstva, zkratky krajů České republiky apod.

Znáte pojmy jako Bios, Bit nebo Firewall? Jestliže ne, a přitom byste je chtěli znát, mrkněte na stručný slovník pojmů - Co je to!.

Hry pro nejmenší děti online zdarma

Zkuste hry pro nejmenší děti online zdarma . V této jedinečné sbírce naleznete Relaxační hry, Animace, Sportovní hry, Akční hry, Střílečky, Karetní hry, Postřehové hry, Hry pro dva hráče, Strategie, Hry pro děti, Pro dívky, Brutální krvavé hry, Bojové hry, Stolní a deskové hry, Logické hry, Skákačky a hopsačky a tak dále.

Informace, technika, kultura, volný čas

Slyšeli jste o Svaté Hoře v Příbrami? O tomto mariánském poutním místě se více dozvíte zde.

Víte kdo má svátek v červnu nebo v červenci? Navštivte web se seznamem svátků kde se to dozvíte.

Dopravní značky

Jste řidič? Umíte dopravní značky využívané v ČR nebo na Slovensku? Navštivte přehled dopravních značek rozdělených do kategorií jako příkazové dopravní značky, vodorovné značení, značky upravující přednost, výstražné značky, dopravní zařízení, informativní jiné dopravní značení, informativní provozní značení, neoficiální zábavné značky, zahraniční značky, dodatkové tabulky, informativní směrové dopravní značky apod.

Keywords:V, odkazy, kuriozity, Obrázky, kliparty, Přání k narozeninám, weby, URL, Přehled státních vlajek států světa, Od všeho něco - tapety, omalovánky, Velikonoce, Vánoce, zdroje informací, internetové stránky, Dopravní značky

Osvěžte si plochu vaše počítače tím, že na ni umístíte nějakou pěknou tapetu. Vyberte si z mnoha kategorií o květin až po tapety aut.

Stahujte romantické tapety na pozadí vašeho počítače z partnerské stránky. Na výběr máte z mnoha kategorií jako zvířátka nebo příroda.

Anekdoty, fóry, fórky, černý humor, vtipy, ftipy

Chcete si zlepšit náladu? Anekdoty, fóry, fórky, černý humor, vtipy, ftipy. vám vykouzlí úsměv na tváři. Vtipy jsou rozdělené kategorií: O Němcích, O Somálcích, O ekonomech, O škole, O důchodcích, Vtipy o doktorech, Vtipy o židech - židovské anekdoty, O Slovácích, Vtípky o blondýnkách, Frky, vtipy, vtípky, Vtipy o Bohu, O manželství, O zvířátkách, O gayích a homosexuálech, Vtipy o policajtech, O Windows, O mužích, O Chucku Norrisovi, Vtipné hádanky, Vtipy o Pepíčkovi, Vtipy o cikánech apod.

Doporučené odkazy, technika, kultura, volný čas

Životopisy osobností, českých i zahraničních, současných i historických. Politici, spisovatelé, zpěváci, skladatelé, sportovci atd.

Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?

Hledáte osobnosti, pojmy, termíny, odborné výrazy a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?. Naleznete zde osobnosti a termíny z následujících kategorií: věda, křesťanství, sportovci a sportovkyně, podnikání a podnikatelé, osobnosti, mytologie, hanlivé až sprosté přezdívky, národnost, záliby a hobby, panovníci, prezidenti, králové a círaři, přezdívky, herectví, herci a herečky, lékařství, politika, vlastnosti, státní správa, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, psychologie, umělci a umění, profese a zaměstnání, rodinné a příbuzenské vztahy, historie, nadpřirozené osoby, poruchy atd.

Prahu nebo Český Krumlov znají všichni, proto nemá smysl o nich psát. Měst v České republice jsou však stovky. Zajímá vás technika, hornictví nebo se chcete zchladit v parném létě? Pak navštivte hornické město Příbram plné technických a kulturních památek z doby těžby stříbra a jiných kovů.

Klíčová slova: Online hry zdarma bez registrace nebo instalace, F, A, Obrázek Servírka, Slovník pojmů Co je to?, humor, hyperlinky, Přání k svátku podle jmen, texty k jmeninám, Přehled zkratek a akronymů, Seznam zkratek a akronymů, Dopravní značky, Stručný slovník pojmů a termínů

Online poker - naučte se pravidla pokerových her a přečtěte si tipy jak vyzrát na ruletu.

Ilustrační obrázky

Nejen pro grafiky zde máme Ilustrační obrázky. Databáze obsahující několik tisíc klipartů zdarma ke stažení ve formátu png, svg. Vybrat si můžete obrázky z kategorií jako náboženství, věda, osobnosti a lidé, hudba, láska, rostliny, sport, hmyz, dopravní prostředky, květiny, muži, nástroje a přístroje, jídlo a nápoje, přístroje, smajlíci a emotikony, Vánoce a Advent, ženy a dívky, symboly, mapy, zvířata, zelenina, halloween, auta atd.

Členské země americké federace

Lidé kritizují Američany proto, že nemají často ponětí o České republice nebo o jiných evropských státech. Ale ruku na srdce, znáte jednotlivé státy USA, které jsou mnhohdy větší než evropské země? Ověřte si své znalosti států USA na webových stránkách Členské země americké federace. Zde naleznete například vlajky států Texas, Tennessee, New Jersey, Florida, Minnesota, New Hampshire, Massachusetts, Connecticut, Jižní Dakota, Pensylvánie, Iowa, Indiana, Georgie, Maine, Kansas, Kentucky, Severní Karolína, Západní Virginie, Oklahoma, Ohio, Wisconsin, Missouri, Kalifornie, Washington, Alabama, Idaho atd.

Náš tip, technika, kultura, volný čas

Dále také spolupracujeme s Lexikonem, slovníkem pojmů Co je to?, který obsahuje přes 8000 definic pojmů a každým dnem přibývají další termíny z medicíny, práva, kultury, ekonomie, literatury, školství atd.

Městské vlajky, prapory, zástavy, komunální symboly

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného města? Pak navštivte Městské vlajky, prapory, zástavy, komunální symboly. Naleznete zde městské vlajky a základní informace jako počet obyvatel a rozhloha. Města jsou rozděleny podle krajů, napřiklad: Ústecký kraj, Plzeňský kraj, Hlavní město Praha, Královéhradecký kraj, Pardubický kraj, Kraj Vysočina, Jihočeský kraj, Liberecký kraj, Karlovarský kraj, Zlínský kraj, Olomoucký kraj, Středočeský kraj, Moravskoslezský kraj apod.

Svoji vlajku nemají pouze státy (země), ale i jednotlivé kraje města a obce. Navštivte partnerskou stránku s vlajkami měst ČR.

Blahopřání, přání k nejrůznějšímu životnímu jubileu. Přání k svátku, narozeninám, kulatinám, ke svatbě, narození dítěte, apod.

Baví vaše děti kreslit? pakliže je odpověď ano, tak ať zkusí omalovánky online pro děti. Jsou zde omalovánky zvířátek, omalovánky autíček nebo omalovánky dinosaurů.

Klíčová slova: pro dospělé, Prapory regionů a království, Vlajky amerických států USA, Obrázek Blondýna, zeměpis, zajímavosti, Biografie slavných osobností, Film Avatar 1,2, Tapety na PC zdarma ke stažení, počítače, multimédia

Kde získat moudrost? Třeba v citátech slavných osobností, na webu naleznete 1000 slavných citátů nejrůznějších osobností z politiky, kultury a sportu.

Seznam zemí světa a jejich vlajky

Setkali jste se s vlajkou, o jejímž významu jste si nebyli jisti? Potom zkuste Seznam zemí světa a jejich vlajky. V této jedinečné sbírce naleznete země východní Asie, ostrůvky Oceánie, evropské země a státy, státy jižní Ameriky, státy Blízkého východu, země jižní Asie, státy Střední Ameriky, země Afriky, Antarktidy, země střední Asie apod.

Textová přání ke kulatým narozeninám naleznete na těchto webových stránkách.

Online hry zdarma

Všem hráčům doporučujeme online hry zdarma. V této jedinečné sbírce naleznete Akční hry, Logické, Stolní hry a deskovky, Sportovní, Relaxační onlinovky, Postřehové, Bojové gamesy, Závodní moto hry, Strategie, strategické hry a tak podobně.

Vánoční magazín - online vánoční magazín

Blíží se doba adventní? Nemáte nakoupeny dárky, přáníčka, dekorace? Pak zkuste Vánoční magazín. Je zde mnoho zajímavých článků rozdělených do kategorií: vánoční dekorace, vánoční koledy, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční všehochuť, materiály ke stažení, vánoční přání, vánoční filmy, vánoční zábava, vánoční dárky, vánoční stromeček, recepty na vánoční jídlo a cukroví atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Ohňostroj, Strom, Dia, Jesličky, Lego, Rumové řezy, Borovice, Adventní věnec, Advent, Vánoční tapety, Adventní trhy, Umělý vánoční stromek, Vánoční kaktus, Zima, Popelka, Papírový vánoční stromek, LED svíčky, Pastýř, Betlém, Špalda, Pro děti, Lindt, Ostrava, Přání, Recepty, Ježíšek, Vánoční ozdoby, Řetězy, Václavské náměstí, Kinder, Monitor apod.

Internet, síť, technika, kultura, volný čas

Klíčová slova: Městské vlajky, prapory, zástavy, komunální symboly, zábava, F, linky, Online hry pro děti zdarma, Biografie Rie Miyazawa, Online hry zdarma, pro děti, cestování, Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?, školství, webové stránky, Texas hold’em poker Online, regras, apostas, jogos, 8

Několik fórů na závěr. Vtip To je omyl: Telefonuje Klaus Zemanovi, ale ten právě není doma a ozve se záznamník: "Právě jste se dovolali k nejlepšímu a nejschopnějšímu politikovi této republiky!" - "To je zvláštní", říká si Klaus, "to jsem asi omylem vytočil svoje číslo".

Do bytu pana Kavrny se dostavil lékař. "Tak mám už ty vaše testy hotové a musím vám říct dvě zprávy. Ta první není příjemná, máte otevřenou tuberu a do týdne zemřete. Ale ta druhá vás potěší, z tohoto důvodu mi nemusíte platit stovku za návštěvu."

Další odkazy:

Black Jack
Maria Sharapova celebrity
Zajímavé internetové odkazy
Velikonoční přáníčko Velikonoce jsou tady!
Wallpapery, omalovánky, spoření
Partnerské internetové stránky
Drew Barrymore celebrity
Tipy na užitečné weby
Mesin slot
Doporučené odkazy
Tinder
Celebrita Isla Fisher
Zajímavé linky na nejrůznější weby
Tapety na plochu zbraně
Omalovánky a vymalovánky

Děkujeme vám za vaši návštěvu.