Dále doporučujeme, zábava, důležité informace

Doporučujeme vám následující webové stránky.

Vzpomeňte si na 80-léta a první počítačové hry. Zkuste si zahrát klasickou hru Arkanoid online.

Přát ale nemusíte jen k významnům výročím a dnům. Pokud jste na cestě bez vašeho miláčka, můžete mu poslat zamilovanou sms na dobrou noc ve formě vtipné básničky. Pokud jste třeba v horách při náročnějším treku, tak váš/vaše milá bude zároveň vědět, že jste v pořádku.

Online testy zdarma

Vyzkoušejte online testy zdarma. Testy jsou rozdělené kategorií: cizí jazyky, zeměpisné testy a kvízy, testy psaní všemi deseti prsty, výukové pomůcky, online IQ testy zdarma, Matematické testy, Chemie - chemické testy a kvízy, online testy a kvízy, Angličtina, výuka anglického jazyka atd.

Náš tip, zábava, důležité informace

Informace o Chorvatsku, národní parky - Plitvická jezera, Krka. Chorvatský slovník. Popis měst a oblastí - Makarská riviéra, Zadar, Dubrovník, Istrie.

Umíte správně zaparkovat automobil? Pokud si nejste jisti, vyzkoušejte si online hry na Parkování. Například online hru Parking mania nebo Parking evolution.

Máte-li chvilku času, podívejte se prosím na partnerskou stránku plnou obrázků vhodných na plochu počítače. Jsou zde stovky tapet v desítkách kategorií. Vybere si proto určitě každý z vás.

Klíčová slova: školství, tipy, Webové online hry zdarma, F, Přáníčka k svátku, webovky, internetové stránky, zdroje informací, Sexy Eri Aikawa, Super online flash hry, info, počítače, Dopravní značení

Web o Egyptu - pyramidy a sfinga v Gíze, města a letoviska, historie a seznam králů starověkého Egypta, fotografie a další informace.

Online hry - na výběr je mnoho online flash her, které můžete hrát ve vašem prohlížeči úplně zdarma. Mnoho typů her jako letecké simulátory, skákací hry nebo omalovánky.

Webové stránky Tapety na plochu PC nabízí ke stažení stovky wallpaperů v různých rozlišeních určených nejen na pozadí počítače, ale i mobilních telefonů nebo tabletů. Vybírat můžete z desítek různých kategorií - např. tapety aut, tapety moře nebo tapety psů. Všechny tapety jsou ke stažení zdarma.

Síť, zábava, důležité informace

Vlajky států USA

Setkali jste se s neznámou vlajkou států USA? Potom zkuste web, ve kterém se dozvíte, o který stát se jednalo. Tento web se jmenuje Vlajky států USA. Zde jsou k nalezení vlajky států jako Michigan, Florida, Georgie, Západní Virginie, Maryland, Minnesota, Kentucky, Mississippi, Maine, Kalifornie, Alabama, Arkansas, Utah, Wyoming, Massachusetts, Arizona, Louisiana, Tennessee, Rhode Island, New York, Missouri, Indiana, Colorado, Idaho, Pensylvánie, Kansas atd.

Já Ti přeju... Tak nějak může začínat přání k svátku. Na partnerských stránkách najdete další textová a obrázková blahopřání.

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Vyzkoušejte omalovánky online. Nic není třeba tisknout a vše je zdarma ve vašem prohlížeči.

Keywords:Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov, Stručný slovník osobností, profesí, vlastností, Státní prapory všech zemí, M, Vše pro zvířecí miláčky, Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR, Státní prapory států světa, hyperlinky, Narozeninová přání a přáníčka, volný čas, humor, zadarmo

Znáte otáčecí hry, tzv. otáčečky? Jednou z nejlepších her tohoto typu je hra Atlantic Quest, kterou si můžete zahrát zdarma na našem partnerském webu.

Na dovolenou nemusíte jezdit jen do vzdáleného zahraničí, ale můžete ji strávit v České republice, která i přes svoji malou velikost má hodně co nabídnout! V ČR naleznete hory, lesy, kulturní i technické památky. Jediné, co chybí je skutečné slané moře a teplo v zimě. V následujících řádcích přinášíme několik tipů na výlety po České republice.

Jaký je váš názor na Rusko a Vladimira Putina? Na tomto webu naleznete mnoho informací o Rusku, jeho osobnostech a názorech lidí z ČR na Rusko.

Informace, zábava, důležité informace

Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov

Setkali jste se se zkratkou, jejímž významem jste si nebyli jisti? Možná její vysvětlení naleznete v významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov. Najít tu můžete často hledané zkratky z následujících oborů: hudební zkratky, vysokoškolské a akademické tituly, okresy České republiky, obecné zkratky, geocaching, politické strany a hnutí, mezinárodní organizace, firmy a společnosti, úřady a ministerstva, mezinárodní organizace, měny, internetové domény 1. řádu, vojenské hodnosti, státy usa, týmy NHL, země EU apod.

Online zeměpisné testy a kvízy zdarma

Vyzkoušejte online zeměpisné testy a kvízy zdarma. Naleznete zde testy na hádání vlajek, Puzzle, skládačky vlajek, testy znalostí zemí a států světa, online kvízy a testy, hádaní hlavních měst atd.

Obrázky zdarma

Pro grafiky doporučujeme Obrázky zdarma. Stovky vektorových obrázků (klipartů) zdarma ke stažení. Vyberte si z desítek kategorií jako halloween, rostliny, květiny, nápoje, sport, přístroje, nástroje a přístroje, ptáci, Velikonoce, velikonoční kliparty, hmyz, smajlíci a emotikony, auta, symboly, jídlo a nápoje, věda, náboženství, zelenina, Vánoce a Advent, mapy, zvířata, ženy a dívky, osobnosti a lidé, ovoce atd.

Klíčová slova: Online testy zdarma, výukové pomůcky, F, Istanbul city, zajímavosti, pro dospělé, Obrázky vlajek měst ČR, Jakarta, Přehled přípon a koncovek souborů, Slovník pojmů Co je to?, Online adventní magazín, Vlajky států USA

Sledujete seriál Hannah Montana? Pokud ano a líbí se vám, určitě se vám budou líbit i Hannah Montana hry. Zahrajte si hru s hlavní představitelkou Miley Cyrus.

Den matek určitě všichni znáte, ale víte, že se po světě běžně slaví i Den otců? Není to žádná recese ani novodobý výmysl, slaví se již přes sto let.

Máte rádi vtipy? Máte rádi básničky? Pak určitě koukněte na kategorii vtipné básničky na novém konkurenčním webu.

World wide web, internet, zábava, důležité informace

Frky, ftipy, fóry, vtipné texty, vtípky, vtipy

Potřebujete se naladit? Frky, ftipy, fóry, vtipné texty, vtípky, vtipy. vám pozvednou náladu. Vtipy jsou přehledně rozdělené do kategorií: Vtipné hádanky, Vtipy o Pepíčkovi, Vtipy o Bohu, Vtipy o policajtech, Frky, vtipy, vtípky, O gayích a homosexuálech, O mužích, O Somálcích, O ekonomech, O manželství, Vtipy o cikánech, Frky ze života, Vtipy o židech - židovské anekdoty, O Slovácích, O Chucku Norrisovi, Frky o tchýních, O ženách, Vtipy o doktorech, O Windows, O zvířátkách, O škole apod.

Životopisy slavných osobností - online životopisy, biografie

Hledáte informace o nějaké slavné historické nebo žijící osobě? Tak se podívejte Životopisy slavných osobností. Články s životopisy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako novináři a žurnalisté, zpěváci a zpěvačky, významné osobnosti, podnikatelé a obchodníci, spisovatelé a spisovatelky, režiséři a scénáristé, zločinci a vrazi, vojáci, generálové, válečníci, světoví i domácí politici, herci a herečky, umělci a umělkyně atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Básník, Zavražděn, Maršál, Náboženství, Protektorát, ČSSD, Brno, Imitátor, Slovenští prezidenti, Olympijští vítězové, New York Rangers, Upálen, Mim, Podnikatel, Máj, Olympiáda, Pop, Rétorika, Exilový prezident, Kladno, Skladatel, Žijící, Husité, Zpěvák, Císař, Diplomat, Hudba, Renesance, Čech, Textař, První republika, NHL, Slováci, Manýrismus, Textařka, New Jersey Devils apod.

Moderními pojmy jsou slova hipster nebo geek nebo nerd. Víte, co tato slova znamenají?

Potřebujete zabavit malá děcka? Posaďte je před online omalovánky. Mnoho omalovánek, ke kterým nepotřebujete pastelky. Omalujte koně, Dinosaury či vláčky.

Online adventní magazín - online adventní magazín

Blíží se doba adventní? Nemáte dárečky, vánoční výzdobu, a přáníčka pro vaše blízké? Potom navštivte Online adventní magazín. V tomto webu naleznete mnoho vánočních tipů a materiálů z kategorií jmenovky na dárky k Vánocům, materiály ke stažení, vánoční přání, recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční stromeček, vánoční dárky, vánoční koledy, adventní všehochuť, vánoční filmy, vánoční dekorace, vánoční zábava atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Jezulátko, Jmenovky, Pozadí, Píseň, Staroměstské náměstí, Pastýř, Milka, Jesličky, Vánoční stromeček, Borovice, Advent, K Vytištění, Alkoholový kalendář, Adventní neděle, Santa Claus, Tablet, Sněhulák, Korálky, Vídeň, Atmosféra, Televize, Vinná klobása, Vánoční svícen, Ostrava, Nový rok, Plzeň, Vánoční pozadí, Tapeta, Adventní věnec, Vánoční koule, Umělý vánoční stromek apod.

Klíčová slova: Online hry zdarma, pro děti, doporučujeme, Přáníčka k jmeninám, vtipné veršované sms texty k svátku, odkaz, Online vánoční magazín, Životopisy slavných osobností, Biografie slavných osobností, odkazy, Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR, internet

Sledujete seriál Hannah Montana? Pokud ano a líbí se vám, určitě se vám budou líbit i Hannah Montana hry. Zahrajte si hru s hlavní představitelkou Miley Cyrus.

Den matek určitě všichni znáte, ale víte, že se po světě běžně slaví i Den otců? Není to žádná recese ani novodobý výmysl, slaví se již přes sto let.

Máte rádi vtipy? Máte rádi básničky? Pak určitě koukněte na kategorii vtipné básničky na novém konkurenčním webu.

Internet, síť, zábava, důležité informace

Znáte Rubikovu kostku? Pokud ji chcete složit, nemusíte pro ní do obchodu, stačí si otevřít online hru Rubikova kostka ve vašem prohlížeči.

Víte jak vypadá vlajka Gruzie, vlajka Mexika nebo vlajka Tádžikistánu?

Fotogalerie města Hradec Králové, historie, památky, zajímavost, kultura apod.

Hry pro nejmenší děti online zdarma

Zapařte si hry pro nejmenší děti online zdarma . Naleznete zde Střílecí hry, Adventury, Logické hry, Omalovánky, Letecké simulátory, Holčičí, dívčí hry pro holky, Karetní hry - solitaire, online html5 hry, Farmářské hry, Deskovky, Barbie hry, Akční gamesky, Vzdělávací a výukové hry, Adventní, vánoční hry, Hannah Montana, Sportovní gamesy, Oblíkačky, Puzzle a skládačky, Vaření a smažení, Skákací a hopsací gamesky, Auta a závodní apod.

Omalovánky, obrázky k vybarvení - obrázky k vybarvení, zdarma ke stažení a vytištění.

Klíčová slova: V, Seznam formátů, přípon a koncovek souborů, Městské vlajky, prapory, zástavy, komunální symboly, Webové online hry zdarma, multimédia, Fotbalista Zlatan Ibrahimović, Online testy zdarma bez registrace, Slovník pojmů Co je to?, cestování, Nejhranější online zeměpisné testy a kvízy, zábava, P, Biografie, životopis Nelly Furtado, 6

Několik fórů na závěr. Vtip Vejtahové: Jdou tři chlapi do hospody a přou se, kdo ho má delšího. Jeden povídá: „To já mám co dělat, abych ho nasoukal do manželky.” A vytáhne ho na stůl. Ten druhý: „To nic není. To já ho tam nenasoukám vůbec.” A vytáhne ho na stůl. A ten třetí: „Břídilové. Tak to tudle moje manželka myslela, že se jí v posteli plazí anakonda.” A vytáhne ho na stůl. A pak tam přijde buzerant a povídá: „No ne, švédský stoly, to já nejradši.”

Víte, proč mají teplouši rádi zimu ? Nosí se přece teplé oblečení ! A víte, proč mají rádi léto ? To zase bývá teplé počasí !

Proč mají teplouši rádi ráno? Milují buzení.

Další odkazy:

Katherine Heigl celebrity
Tipy na zajímavé weby
Omalovánky pro děti
Tipy na užitečné weby
Wayne Rooney
Zajímavé linky na nejrůznější weby
Obrázek Sexy oči
Odkazy nejen na naše partnerské weby
Omalovánky v USA a jejich použití
Naše tipy na užitečné weby
Pink

Děkujeme vám za vaši návštěvu.