Partnerské weby, informace, cestování, volný čas

Zde je seznam zdrojů, které poskytují informace a zábavu. Proto je doporučujeme navštívit.

Wallpapery na PC ke stažení - pC tapety pro Windows

Také doporučujeme: Wallpapery na PC ke stažení. jsou vhodná pro počítač, tablet, smartphone, mobil, phablet, notebook, ultrabook, mobilní telefon, displej, obrazovka počítače, PC a pro operační systémy Linux Mint, SUSE Linux, Windows 98, FreeBSD, macOS, BlackBerry OS, Slackware, Windows NT, Windows 95, Windows XP, Windows Me. Tapety na PC zdarma ke stažení jsou přehledně rozdělené do kategorií: ptáci, fraktály, free wallpapers, sportovní wallpapery, květiny, Formule 1, oceán, moře, pláže, 3D a digitalní abstraktní tapety, fantasy, širokoúhlé Full HD widescreen, armáda, válka, zbraně, nature - příroda, zvířata, tenisté a tenistky, hmyz a pavouci, velkoměsta a noční život, vesmír, kosmos, flóra, stromy. Vyberte si rozměr z 1280x720, 1680x1050, 360x720, 4800x1200, 1600x2560, 1280x800, 375x812, 1920x1200, 800x1280, 1600x900, 1024x768, 1080x1920, 412x846, 1920x1080 Full HD, 1920x1280, 2160x3840 atd.

Vánoční web - online adventní magazín

Blíží se Vánoční čas? Nemáte napečeno, nakoupeny přáníčka, dárky a vánoční výzdobu? Potom navštivte Vánoční web. Je zde mnoho zajímavých článků rozdělených do kategorií: vánoční filmy, vánoční dekorace, vánoční koledy, recepty na vánoční jídlo a cukroví, adventní všehochuť, vánoční dárky, vánoční stromeček, vánoční všehochuť, vánoční přání, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční zábava atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Vánoční světýlka, Vánoční stromeček, Alkoholový kalendář, Koleda, Vánoční svařák, Václavské náměstí, Koledy, Adventní neděle, Křesťanství, Vánoční koule, Papírový vánoční stromek, Zdraví, Wallpaper, Tablet, Vánoční stromek, Skleněné ozdoby, Štěstí, Atmosféra, Šišky, K Tisku, Strom, Santa Claus, Plzeň, Jezulátko, Text, Vánoční ozdoby, Ježíš Kristus, Blahopřání, Sněhulák, Rumové řezy, Láska nebeská apod.

Zašlete blahopřání k svátku vašim bližním. Výběr přáníček naleznete zde.

Doporučené odkazy, informace, cestování, volný čas

Fotogalerie města Hradec Králové, historie, památky, zajímavost, kultura apod.

Ilustrace, obrázky

Nejen pro grafiky zde máme Ilustrace, obrázky. Databáze obsahující několik tisíc klipartů zdarma ke stažení ve formátu png, svg. Vybrat si můžete obrázky z kategorií jako rostliny, muži, halloween, hmyz, sport, mapy, Vánoce a Advent, láska, ptáci, nápoje, květiny, ovoce, hudba, ženy a dívky, Velikonoce, velikonoční kliparty, náboženství, zvířata, osobnosti a lidé, dopravní prostředky, stavby, nástroje a přístroje, symboly, zelenina atd.

Jste-li příznivci modernější secesní architektury, navštivte stotisícové město na soutoku Labe a Orlice - Hradec Králové - Salon republiky. Obdivovat budete moci kvalitní moderní nadčasovou architekturu architektů Josefa Gočára a Jana Kotěry.

Klíčová slova: F, humor, Přehled zkratek a akronymů, počítače, Manchester United F.C., volný čas, zdarma, Vlajky měst České republiky, Obrázek Korzet, zajímavosti, Onlinovky zdarma, internetové stránky, webovky

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Vyzkoušejte omalovánky online. Nic není třeba tisknout a vše je zdarma ve vašem prohlížeči.

Nej hry online

Zahrajte si nej hry online . V této jedinečné sbírce naleznete Akční hry, Bojové hry, Logické hry, Hry pro děti, Karetní hry, Stolní a deskové hry, Brutální krvavé hry, Sportovní hry, Závody aut, Strategie, Hry pro dva hráče, Adventury, Relaxační hry, Pro dívky, Skákačky a hopsačky, Animace a tak dále.

Nejlepší zeměpisné kvízy

Doporučujeme nejlepší zeměpisné kvízy. V této rozsáhlé kolekci naleznete Puzzle, skládačky vlajek, online kvízy a testy, testy na hádání vlajek, hádaní hlavních měst, testy znalostí zemí a států světa atd.

Internet, síť, informace, cestování, volný čas

Java hry zdarma. Aplikace a hry do starých mobilních telefonů zdarma.

Dopravní značky

Znáte dobře dopravní značky využívané v ČR nebo na Slovensku? Navštivte přehled dopravních značek rozdělených do kategorií jako informativní jiné dopravní značení, výstražné značky, neoficiální zábavné značky, vodorovné značení, informativní směrové dopravní značky, dodatkové tabulky, informativní provozní značení, značky upravující přednost, příkazové dopravní značky, zákazové dopravní značení, zahraniční značky apod.

Mezi nejpopulárnější online hry patří online hra balónky. V této oddechové střílečce střílí opička šipky na balónky. Pokud jste tuto hru dosud nehráli, určitě ji vyzkoušejte.

Keywords:Seznam přípon a koncovek souborů, info, pro dospělé, Super online kvízy, Zlatan Ibrahimović, Webové online testy zdarma, Městské vlajky, prapory, zástavy, komunální symboly, cestování, Vlajky států jižní Asie, odkazy, K, Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností

Nezapomeňte poslat blahopřání vašim blízkým, kteří slaví svátek nebo narozeniny.

Popřát byste neměli zapomenout lidem slavících tzv. kulatiny - kulatá výročí. Jedná se výročí, které jsou násobkem deseti. Nejvýznamnějším kulatým výročím je 50 let.

Přehled přípon a koncovek souborů

Velký Přehled přípon a koncovek souborů, ve kterém se dozvíte jak převést, jak přehrát, v čem spustit, jak vytvořit, čím zobrazit, jak spustit, čím prohlížet, jak importovat, jak exportovat, jak konvertovat, v čem upravit následující typy souborů: zdrojové kódy programovacích jazyků, dokumenty, konfigurační soubory, písma, fonty, internet a web, systémové soubory, obrazy disků, grafiku, hudební audio soubory, video soubory, koncovky souborů, komprimace dat apod.

Náš tip, informace, cestování, volný čas

Máte rádi vtipy? Máte rádi básničky? Pak určitě koukněte na kategorii vtipné básničky na novém konkurenčním webu.

Webové online testy zdarma

Jste-li vášnivý cestovatel, pak zkuste webové online testy zdarma. V této rozsáhlé kolekci naleznete testy znalostí zemí a států světa, Puzzle, skládačky vlajek, online kvízy a testy, testy na hádání vlajek, hádaní hlavních měst atd.

Biografie známých osobností - online životopisy, biografie

Potřebujete zpracovat referát do dějepisu nebo literatury? Tak vyzkoušejte Biografie známých osobností. Články s životopisy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako herci a herečky, světoví i domácí politici, novináři a žurnalisté, režiséři a scénáristé, křesťané a svatí, sportovci a sportovkyně, spisovatelé a spisovatelky, vojáci, generálové, válečníci, zpěváci a zpěvačky, významné osobnosti, zločinci a vrazi atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. AIDS, Podnikatel, Herečka, Zlatý slavík, Spisovatel, Hejtmani, Textařka, Rétorika, Textař, Mluvčí, Máj, Zpěvák, HIV pozitivní, Slovenští prezidenti, Překladatel, Hokej, Romantismus, Masový vrah, NHL, Královna, Hokejisté, Olympiáda, Imitátor, Miliardář, KHL, Básníci, Protektorát, Habsburkové, Ministři, Ekonom, Esejista, Rakousko-Uhersko, ČSSD, Zpěvačky, Prezidenti USA, Ital apod.

Klíčová slova: tipy, Dopravní značky, Online hry zdarma bez registrace nebo instalace, Travel in USA, Biografie známých osobností, Superhry a hry online zdarma, webové stránky, Dětské omalovánky, Obrázky na plochu počítače, A, zdroje informací, Přehled vlajek USA

Víte, že své vlajky mají i města? Víte jak vypadá třeba vlajka Ústí Nad Labem nebo vlajka Brna? Tyto a další vlajky naleznete právě zde.

Víte, co znamená být metrosexuál nebo šovinista? Pokud ne, zkuste se podívat na online slovník - Kdo je to?.

Podívejte se také na nové webové stránky obsahující omalovánky pro děti online. Přímo z prohlížeče máte možnost vybarvovat omalovánky aut, omalovánky koní nebo obrázky mašinek

World wide web, internet, informace, cestování, volný čas

Městské vlajky, prapory, zástavy, komunální symboly

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného města? Pak navštivte Městské vlajky, prapory, zástavy, komunální symboly. Městské vlajky jsou rozděleny do následujících kategorií podle krajů: Ústecký kraj, Královéhradecký kraj, Pardubický kraj, Karlovarský kraj, Olomoucký kraj, Středočeský kraj, Hlavní město Praha, Liberecký kraj, Plzeňský kraj, Moravskoslezský kraj, Jihočeský kraj, Kraj Vysočina, Jihomoravský kraj apod.

Slovník pojmů Co je to?

Hledáte odborné výrazy, pojmy, termíny a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Slovník pojmů Co je to?. Naleznete zde termíny z následujících kategorií: psychologie, matematika, technika, software, nemoce, fyzika, politika, náboženství a křesťanství, český jazyk, internet, hardware, různé, příroda, materiály, jídlo, bankovnictví, školství, sport, cestování, stavebnictví, nápoje, ekonomie a ekonomika, rostliny, lékařství a medicína atd.

Znáte dobře státní vlajky? Víte, jak vypadá vlajka Rwandy, vlajka Peru nebo vlajka Japonska?

Obrázky vlajek států světa

Hledáte význam nějaké vlajky? Pak zkuste Obrázky vlajek států světa. V této jedinečné sbírce naleznete země východní Asie, Antarktidy, státy jižní Ameriky, evropské země a státy, státy Střední Ameriky, země Severní Ameriky, státy Blízkého východu, země Afriky, země jižní Asie, ostrůvky Oceánie apod.

Prapory všech zemí světa

Hledáte význam nějaké vlajky? Pak zkuste Prapory všech zemí světa. Země a jejich státní vlajky jsou rozdělené do kategorií jako země východní Asie, evropské země a státy, země Afriky, země střední Asie, Antarktidy, státy Blízkého východu, státy Střední Ameriky, ostrůvky Oceánie, země Severní Ameriky, státy jižní Ameriky apod.

Klíčová slova: Seznam zkratek a akronymů, Super online flash hry, multimédia, Andrés Iniesta, weby, hyperlinky, Databáze osobností Kdo je to?, Železnice, nákladní, osobní, vysokorychlostní vlaky, M, zábava, Nej hry online

Víte, že své vlajky mají i města? Víte jak vypadá třeba vlajka Ústí Nad Labem nebo vlajka Brna? Tyto a další vlajky naleznete právě zde.

Víte, co znamená být metrosexuál nebo šovinista? Pokud ne, zkuste se podívat na online slovník - Kdo je to?.

Podívejte se také na nové webové stránky obsahující omalovánky pro děti online. Přímo z prohlížeče máte možnost vybarvovat omalovánky aut, omalovánky koní nebo obrázky mašinek

Informace, informace, cestování, volný čas

Přehled zkratek a akronymů

Setkali jste se se zkratkou, jejímž významem jste si nebyli jisti? Možná její vysvětlení naleznete v přehled zkratek a akronymů. Tento přehled obsahuje popisy několika tisíc zkratek. Vybrat si můžete z kategorií týmy NHL, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, úřady a ministerstva, obecné zkratky, země EU, vysokoškolské a akademické tituly, hudební zkratky, měny, fyzikální jednotky, okresy České republiky, mezinárodní organizace, vojenské hodnosti, politické strany a hnutí, státy usa, zkratky krajů České republiky, geocaching apod.

Znáte pojem plugin nebo chipset? Nejen definici těchto pojmů naleznete ve stručném encyklopedickém slovníku pojmů - Co je to!.

Kameňáky, fóry, vtípky, anekdoty, ftipy, fórky

Chcete si zlepšit náladu? Kameňáky, fóry, vtípky, anekdoty, ftipy, fórky. vás zaručeně pobaví. Vtipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako fóry nejen o českém hokeji, vtipy o facebooku, murphyho zákony, vtipné citáty, vtipné básničky, židovské anekdoty, vtipné hádanky, černý humor, vtipy o mužích, chlapech, fóry o homosexuálech, anekdoty o politice, vtipy o blondýnách, frky o zvířatech, poslední věty před smrtí, kameňáky apod.

Super online kvízy

nejen žákům ZŠ doporučujeme super online kvízy. V této rozsáhlé kolekci naleznete testy na Chemie - chemické testy a kvízy, cizí jazyky, zeměpisné testy a kvízy, online IQ testy zdarma, Angličtina, výuka anglického jazyka, Matematické testy, testy psaní všemi deseti prsty, výukové pomůcky, online testy a kvízy atd.

Neutrácejte za papírové omalovánky pro vaše malé děti. Využijte omalovánky online, které můžete vybarvovat zdarma a bez registrace hned teď ve vašem prohlížeči. Vybírejte ze stovek obrázků zvířat, auta, vláčků apod.

Klíčová slova: Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR, Nejlepší online hry zdarma, Vánoční magazín, Biografie známých osobností, kuriozity, Blahopřání k MDŽ, Tapety na plochu PC zdarma ke stažení, školství, Kliparty pro dokumenty, Vánoční web, Dopravní značky, zadarmo, Lady Gaga naked, 2

Několik fórů na závěr. Vtip Američan se baví s Čechem: Rozhovor Američana s Čechem: In the USA we have: Bill Clinton, Stevie Wonder, Bob Hope, Johny Cash.... In the Czech Republic we have Paroubek - no wonder, no hope, no cash.

Dívka v nové škole potká úžasného kluka, do kterého se okamžitě zamiluje. Je krásný, chytrý, zábavný a velmi milý. Po dvou měsících vzdychání už to nevydrží, jde za ním a zeptá se: „Co bych musela podstoupit, aby sis se mnou dal rande?” Mladík ji sjede od hlavy až k patě pohledem a pak odpoví: „Hormonální terapii a plastickou operaci.”

Co uvidíme, podíváme-li se blondýnce do očí? Vnitřní stěnu týla.

Další odkazy:

Sexy Eri Aikawa
Tipy na zajímavé weby
Pakistan
Doporučené odkazy
Pornografie, pornographie Sexualität Deutsch
Tipy na užitečné weby
Železnice a vlaky
Zajímavé linky na nejrůznější weby
Celebrita Alyson Hannigan
Naše tipy na užitečné weby
Sexy Yasmine Bleeth

Děkujeme vám za vaši návštěvu.