Tipy na zajímavé weby, zábava, hry, vzdělávání

Zde se nacházejí odkazy na zajímavé internetové web stránky, které doporučujeme navšítit.

Textová přání, přáníčka a blahopřání k různým příležitostem jako jsou narozeniny, svátek, výročí, nový rok, apod.

Superhry a hry online zdarma

Příznivcům PC her doporučujeme superhry a hry online zdarma . Naleznete zde Střílečky, Závodní, parkování - parkovačky, Hry na vaření a smažení, Logické, Vánoční online hry, Pro dívky, Oddechové, Onlinovky pro dva hráče, Bojové online gamesy, Sportovní, Strategie, Klasické, Karetní, Velikonoční hry a podobně.

Stručný slovník osobností, profesí, vlastností

Hledáte definice pojmů nebo životopisy osobností? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný slovník osobností, profesí, vlastností. Najít tu můžete často hledané osobnosti, výrazy, pojmy a slova z následujících oborů: zločin a právo, historie, hanlivé až sprosté přezdívky, fikce a fantasy, národnost, profese a zaměstnání, mytologie, záliby a hobby, panovníci, prezidenti, králové a círaři, herectví, herci a herečky, školství a vzdělávání, rodinné a příbuzenské vztahy, přezdívky, podnikání a podnikatelé, umělci a umění, lékařství, politici, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, filozofie, politika, osobnosti, státní správa, věda atd.

World wide web, internet, zábava, hry, vzdělávání

Frky, ftipy, anekdoty, vtípky, fóry, kameňáky

Potřebujete se naladit? Frky, ftipy, anekdoty, vtípky, fóry, kameňáky. vám vykouzlí úsměv na tváři. Vtipy jsou přehledně rozdělené do kategorií: O manželství, Vtipy o židech - židovské anekdoty, Vtipy o policajtech, Frky ze života, Frky o tchýních, Vtípky o blondýnkách, O škole, O mužích, O ekonomech, O gayích a homosexuálech, Vtipné hádanky, O Windows, Vtipy o doktorech, O důchodcích, Vtipy o cikánech, O Slovácích, O Somálcích, O zvířátkách, O ženách, Vtipy o Pepíčkovi, O Chucku Norrisovi apod.

Free game online hry

Vyzkoušejte free game online hry. Hry jsou přehledně rozdělené do kategorií: Závodní moto hry, Strategie, strategické hry, Stolní hry a deskovky, Bojové gamesy, Logické, Postřehové, Relaxační onlinovky, Sportovní, Akční hry a tak podobně.

Víte, že své vlajky mají i města? Víte jak vypadá třeba vlajka Českých Budějovic nebo vlajka Jeseníku? Tyto a další vlajky naleznete zde.

Klíčová slova: cestování, F, pro děti, Hry pro nejmenší děti online zdarma, OkCupid online dating, frienship application, odkaz, webové stránky, internet, Die Associazione Calcio Milan S.p.A - A.C. Milan, internetové stránky, Superhry a hry online zdarma, zdroje informací, humor

Máte rádi krásné ženy? Pak zkuste tapety celebrit na plochu počítače. Krásné modelky, herečky nebo zpěvačky rozjasní plochu vašeho monitoru.

Stahujte romantické tapety na plochu tabletu, počítače nebo chytrého telefonu. Na výběr máte z mnoha pěkných tapet - např. západu slunce nebo populární vodopád s duhou.

Biografie slavných osobností - online životopisy, biografie slavných osobností

Sháníte informace o nějaké známé osobnosti? Pak zkuste Biografie slavných osobností. Články s životopisy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako vojáci, generálové, válečníci, novináři a žurnalisté, zločinci a vrazi, umělci a umělkyně, herci a herečky, zpěváci a zpěvačky, světoví i domácí politici, podnikatelé a obchodníci, spisovatelé a spisovatelky, režiséři a scénáristé, křesťané a svatí atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Faraon, Dallas Stars, Antropolog, Textař, Olympiáda, Hudba, KSČ, Podnikatelé, Skladatel, Diplomat, Komunista, Zavražděn, Vojáci, Gymnasté, Olympijští vítězové, Zpěvačky, Orlík, Manýrismus, Královna, Překladatel, Masový vrah, Esejista, Mluvčí, Prezidenti, Angličané, Romantismus, Pittsburgh Penguins, Ekonom, Poprava, První republika, Charta 77, Čeští králové, Olympijský vítěz, New Jersey Devils, Český slavík, Poslanci apod.

Síť, zábava, hry, vzdělávání

Pokud jste účastníky dopravního provozu, tak vám doporučujeme se seznámit s dopravním značením na webu se seznamem dopravních značek, taktéž vám doporučujeme webovky s tapetami aut na plochu PC a tapetami motorek.

Mezi naše partnerské projekty patří Slovník pojmů Co je to?, který aktuálně nabízí přes 11000 stručných definic pojmů a každým dnem přibývají další termíny z medicíny, chemie, práva, ekonomie, politiky, literatury, českého jazyka, školství apod.

Anekdoty, ftipy, fóry, vtípky, fórky, frky

Chcete se uvolnit? Anekdoty, ftipy, fóry, vtípky, fórky, frky. vám pomohou zapomenout na všechno špatné. Vtipy z kategorií Vtipy o židech - židovské anekdoty, Vtipy o cikánech, Vtipy o Bohu, Frky o tchýních, O manželství, O mužích, Frky, vtipy, vtípky, O Slovácích, O ženách, O Windows, O zvířátkách, Vtipné hádanky, O Němcích, O Chucku Norrisovi, Vtipy o policajtech, O ekonomech, Frky ze života, Vtipy o doktorech, O gayích a homosexuálech, O důchodcích, Vtípky o blondýnkách apod.

Keywords:Online adventní magazín, Stručný slovník osobností, profesí, vlastností, Superhry a hry online zdarma, linky, Vymalovánky k tisku, Prapory českých měst, R, Seznam zkratek a akronymů, MP3 Music download, Free game online hry, Online testy zdarma, odkazy

Partnerský web nabízí seznam textových přání ke svátku rozdělených podle jmen, pro kamarádku nebo pro ženu.

Seznam zkratek a akronymů

Setkali jste se se zkratkou, jejímž významem jste si nebyli jisti? Možná její vysvětlení naleznete v seznam zkratek a akronymů. Vybrat můžete desítek kategorií jako geocaching, vysokoškolské a akademické tituly, internetové domény 1. řádu, hudební zkratky, fyzikální jednotky, země EU, mezinárodní organizace, zkratky krajů České republiky, měny, okresy České republiky, politické strany a hnutí, firmy a společnosti, týmy NHL, státy usa, úřady a ministerstva, obecné zkratky apod.

Přehled státních vlajek států světa

Setkali jste se s vlajkou, o jejímž významu jste si nebyli jisti? Potom zkuste Přehled státních vlajek států světa. Najít tu můžete často hledané vlajky z následujících světadílů: země východní Asie, země střední Asie, země Afriky, země Severní Ameriky, ostrůvky Oceánie, evropské země a státy, státy Blízkého východu, země jižní Asie, Antarktidy, státy Střední Ameriky apod.

Doporučené odkazy, zábava, hry, vzdělávání

Zkuste také zamilované SMS na výběr jsou esemesky pro kluka, pro holku nebo pro miláčka.

Chcete další kategorie vtipy? Koukněte na zbrusu nový web kde jsou vtipy o zvířatech, vtipy o chlapech nebo Vtipy o homosexuálech.

Na partnerském webu naleznete stovky přání k svátku (neboli k jmeninám) rozdělených do mnoha kategorií jako pro muže, pro děti apod.

Klíčová slova: A, tipy, Kliparty zdarma, Poker en ligne online sur Internet, Kliparty pro dokumenty, M, F, Gabon, zadarmo, zajímavosti, Přehled státních vlajek států světa, zeměpis

Slovník pojmů Co je to?

Hledáte odborné výrazy, pojmy, termíny a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Slovník pojmů Co je to?. Vybrat si můžete desítek kategorií jako kultura, ekonomie a ekonomika, hardware, sport, příroda, literatura, bankovnictví, zkratky, internet, lékařství a medicína, filozofie, počítače, chemie, náboženství a křesťanství, technika, účetnictví, materiály, stavebnictví, nemoce, jídlo, latina, rostliny, psychologie, matematika atd.

Super online flash hry

Příznivcům PC her doporučujeme super online flash hry . V této jedinečné sbírce naleznete Logické hry, Omalovánky, Akční gamesky, Karetní hry - solitaire, Barbie hry, Letecké simulátory, online html5 hry, Vzdělávací a výukové hry, Adventury, Skákací a hopsací gamesky, Holčičí, dívčí hry pro holky, Strategické onlinovky, Sportovní gamesy, Oblíkačky, Oddechové hry, Hry s koňmi, Hannah Montana, Deskovky, Arkády a plošinovky, Puzzle a skládačky, Auta a závodní apod.

Znáte pojmy jako NFC, Ubuntu nebo Firmware?

Informace, zábava, hry, vzdělávání

Online zeměpisné testy zdarma

Jste-li vášnivý cestovatel, pak zkuste online zeměpisné testy zdarma. Naleznete zde hádaní hlavních měst, testy na hádání vlajek, testy znalostí zemí a států světa, online kvízy a testy, Puzzle, skládačky vlajek atd.

Vlajky států obrázků

Hledáte význam nějaké vlajky? Pak zkuste Vlajky států obrázků. V této rozsáhlé kolekci naleznete státy Střední Ameriky, Antarktidy, státy Blízkého východu, evropské země a státy, státy jižní Ameriky, země jižní Asie, ostrůvky Oceánie, země střední Asie, země Afriky, země Severní Ameriky apod.

Životopisy osobností - Životopisy slavných osobností

Hledáte informace o nějaké slavné historické nebo žijící osobě? Potom zkuste Životopisy osobností. Je zde mnoho zajímavých článků rozdělených do kategorií: křesťané a svatí, vojáci, generálové, válečníci, podnikatelé a obchodníci, zločinci a vrazi, světoví i domácí politici, umělci a umělkyně, sportovci a sportovkyně, novináři a žurnalisté, významné osobnosti, zpěváci a zpěvačky, režiséři a scénáristé atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Teolog, Slovák, AIDS, Česká královna, Faraon, Trenérka, New Jersey Devils, Brno, První republika, Hokej, Skladatel, Hejtmani, Křesťanství, Gymnasté, Fotograf, Antropolog, Válka, Druhá světová válka, Prezident USA, Imitátor, Prezidenti USA, Sochař, Právník, Češi, Podnikatel, Vrah, Husité, Básníci, Životopis, Hudba, Boston Bruins, Politik, Závodník, Rétorika, Slovenští prezidenti, Architekt apod.

Slaví váš příbuzný narozeniny? Zašlete mu přání k narozeninám. Na výběr je z mnoha kategorií, např. přání k narozeninám pro babičku nebo přání k narozeninám pro muže.

Textová přání k svátku rozdělená podle jmen, pro muže, ženu nebo kamarády.

Klíčová slova: Slovník pojmů Co je to?, počítače, Onlinovky zdarma, Online kasíno a ruleta, výukové pomůcky, Vlajky států USA, Stručný encyklopedický slovník, Celebrita Kirsten Dunst, Online geografické testy zdarma bez registrace, školství, webovky

Slovník pojmů Co je to?

Hledáte odborné výrazy, pojmy, termíny a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Slovník pojmů Co je to?. Vybrat si můžete desítek kategorií jako kultura, ekonomie a ekonomika, hardware, sport, příroda, literatura, bankovnictví, zkratky, internet, lékařství a medicína, filozofie, počítače, chemie, náboženství a křesťanství, technika, účetnictví, materiály, stavebnictví, nemoce, jídlo, latina, rostliny, psychologie, matematika atd.

Super online flash hry

Příznivcům PC her doporučujeme super online flash hry . V této jedinečné sbírce naleznete Logické hry, Omalovánky, Akční gamesky, Karetní hry - solitaire, Barbie hry, Letecké simulátory, online html5 hry, Vzdělávací a výukové hry, Adventury, Skákací a hopsací gamesky, Holčičí, dívčí hry pro holky, Strategické onlinovky, Sportovní gamesy, Oblíkačky, Oddechové hry, Hry s koňmi, Hannah Montana, Deskovky, Arkády a plošinovky, Puzzle a skládačky, Auta a závodní apod.

Znáte pojmy jako NFC, Ubuntu nebo Firmware?

Internet, síť, zábava, hry, vzdělávání

Jste dobří v zeměpisu? To si můžete lehce ověřit na webu s vlajkami států světa. Kromě vlajek všech zemí světa se dozvíte i mnoho údajů např. o počtu obyvatel, o výši HDP nebo o rozloze.

Svoji vlajku nemají pouze státy (země), ale i jednotlivé kraje města a obce. Navštivte partnerskou stránku s vlajkami měst ČR.

Máte rádi vtipy? Jestli ano, koukněte se na vtipy o policajtech, vtipy o ženách nebo na klasické vtipy o Pepíčkovi.

Webové online testy zdarma

Zahrajte si webové online testy zdarma. Mj. na webu naleznete Angličtina, výuka anglického jazyka, Matematické testy, cizí jazyky, výukové pomůcky, zeměpisné testy a kvízy, testy psaní všemi deseti prsty, online IQ testy zdarma, online testy a kvízy, Chemie - chemické testy a kvízy atd.

Hry pro kluky

Doporučujeme hry pro kluky. Vybírejte z kategorií Akční hry, Sportovní, Relaxační onlinovky, Postřehové, Logické, Závodní moto hry, Stolní hry a deskovky, Bojové gamesy, Strategie, strategické hry a tak podobně.

Klíčová slova: Vlajky států obrázků, hyperlinky, Dopravní značky, Super online flash hry, Staré hry online, Poker, Prapory regionů a království, Biografie slavných osobností, Dopravní značení, Seznam přípon a koncovek souborů, zábava, Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup, Omalovánky v USA a jejich použití, 2

Několik fórů na závěr. Vtip Půjč mi auto!: Miláčku, nechceš řídit?

Ministr financí Kalousek navrhuje ve vládě: "Co kdybychom zavedli novou daň z topení uhlím?" "Ale prosím vás," namítá ministr zdravotnictví Julínek, "Uhlí je už tak drahé, že většina pracujících lidí a důchodců vůbec netopí a jejich rodiny jsou trvale nachlazené!" "Tak zavedeme daň z nachlazení," nedá se odbýt Kalousek.

Miláčku, nechceš řídit?

Další odkazy:

Eri Aikawa
Zajímavé internetové odkazy
Omalovánky pro děti online
Odkazy na partnerské weby
Celebrita Brooke Shields
Doporučené odkazy a zdroje obsahu
Badoo
Zajímavé webové stránky
Nicole Kidman
Odkazy nejen na naše partnerské weby
Obrázek Domina

Děkujeme vám za vaši návštěvu.