Zajímavé odkazy, inspirace pro volný čas

Seznam odkazů na zajímavé internetové stránky a partnerské weby.

Seznam zemí světa a jejich vlajky

Hledáte význam nějaké vlajky? Pak zkuste Seznam zemí světa a jejich vlajky. Země a jejich státní vlajky jsou rozdělené do kategorií jako evropské země a státy, státy Blízkého východu, státy jižní Ameriky, Antarktidy, země Afriky, země střední Asie, státy Střední Ameriky, země jižní Asie, země východní Asie, země Severní Ameriky apod.

Nej hry online

Běžte na nej hry online Gamesy jsou přehledně rozdělené do kategorií: Arkády a plošinovky, Barbie hry, Adventury, Logické hry, Omalovánky, online html5 hry, Skákací a hopsací gamesky, Farmářské hry, Střílecí hry, Sportovní gamesy, Karetní hry - solitaire, Akční gamesky, Oddechové hry, Oblíkačky, Hannah Montana, Letecké simulátory, Puzzle a skládačky, Deskovky, Holčičí, dívčí hry pro holky, Auta a závodní, Strategické onlinovky apod.

Znáte otáčecí hry, tzv. otáčečky? Jednou z nejlepších her tohoto typu je hra Atlantic Quest, kterou si můžete zahrát zdarma na našem partnerském webu.

Informace, inspirace pro volný čas

Biografie slavných osobností - Životopisy slavných osobností

Sháníte informace o nějaké známé osobnosti? Potom se podívejte Biografie slavných osobností. Je zde mnoho zajímavých článků rozdělených do kategorií: novináři a žurnalisté, významné osobnosti, podnikatelé a obchodníci, spisovatelé a spisovatelky, režiséři a scénáristé, sportovci a sportovkyně, herci a herečky, světoví i domácí politici, zločinci a vrazi, křesťané a svatí, vojáci, generálové, válečníci atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Dabérka, Pedagog, Továrník, Habsburkové, Brno, Zpěvačky, Esejista, Komunisté, Dallas Stars, Francouz, Básník, Životopis, Dramatik, ČSSD, Němci, Mluvčí, Miliardář, Masový vrah, Exilový prezident, Hudebnice, Politik, Protektorát, Hokej, Lord, Právník, Diplomat, Fotograf, Scénárista, Prezident USA, Státník, AIDS, New Jersey Devils, Kladno, Náboženství, Starověký Egypt, Kancléř apod.

Nejlepší hry pro dívky

Milovníkům počítačových her doporučujeme nejlepší hry pro dívky Vybírejte z kategorií Střílečky, Pro dívky, Sportovní hry, Karetní hry, Postřehové hry, Bojové hry, Animace, Brutální krvavé hry, Hry pro dva hráče, Akční hry, Strategie, Relaxační hry, Adventury, Stolní a deskové hry, Hry pro děti, Logické hry a tak dále.

Pokud sledujete Rally Dakar tak jistě víte, že v kategorii kamionů je jasným lídrem automobilka KAMAZ. Pokud vás navíc baví počítačové hry, je hra Kamaz pro vás jako dělaná!

Klíčová slova: Biografie slavných osobností, Vlajky měst a obcí České republiky, zajímavosti, Obrázky zdarma, Paris Saint-Germain PSG, webovky, Obrázky na PC ke stažení, Stručný slovník osobností, profesí, vlastností, Přání, přáníčka, blahopřání, hyperlinky, V, školství, webové stránky

Stručný slovník osobností, profesí, vlastností

Hledáte definice pojmů nebo životopisy osobností? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný slovník osobností, profesí, vlastností. Najít tu můžete často hledané osobnosti, výrazy, pojmy a slova z následujících oborů: politici, školství a vzdělávání, poruchy, zločin a právo, sportovci a sportovkyně, nadpřirozené osoby, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, historie, vlastnosti, filozofie, umělci a umění, herectví, herci a herečky, fikce a fantasy, věda, osobnosti, lékařství, podnikání a podnikatelé, politika, žurnalisté a novináři, hanlivé až sprosté přezdívky, profese a zaměstnání, křesťanství, mytologie, Spisovatelé a básníci atd.

Online testy zdarma

Vyzkoušejte online testy zdarma. Vybírejte z kategorií cizí jazyky, Matematické testy, zeměpisné testy a kvízy, Chemie - chemické testy a kvízy, online testy a kvízy, Angličtina, výuka anglického jazyka, online IQ testy zdarma, výukové pomůcky, testy psaní všemi deseti prsty atd.

Nezapomeňte navštívit partnerskou stránku s tapetami na plochu PC. Na výběr máte z stovky kvalitních fotografií ve vysokých rozlišeních.

Síť, inspirace pro volný čas

Potřebujete zabavit malá děcka? Posaďte je před online omalovánky. Mnoho omalovánek, ke kterým nepotřebujete pastelky. Omalujte koně, Dinosaury či vláčky.

Online hry zdarma

Zahrajte si online hry zdarma. V této jedinečné sbírce naleznete Akční hry, Relaxační onlinovky, Sportovní, Karetní hry, Strategie, strategické hry, Závodní moto hry, Logické, Postřehové, Bojové gamesy a tak podobně.

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Vytiskněte jim omalovánky a nechte je vybarvit je. Pro kluky i pro dívky je na připraveno mnoho obrázků v kategoriích vesmír, autíčka nebo zvířátka.

Keywords:Online geografické testy zdarma bez registrace, Online hry zdarma, č, A, Přáníčka k svátku, obrázky a texty k jmeninám, Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov, odkaz, V, Computer games, Nejlepší online hry zdarma, Super online flash hry, Prapory regionů a království

Online geografické testy zdarma bez registrace

Jste-li vášnivý cestovatel, pak zkuste online geografické testy zdarma bez registrace. Vybírejte z kategorií testy na hádání vlajek, online kvízy a testy, testy znalostí zemí a států světa, hádaní hlavních měst, Puzzle, skládačky vlajek atd.

Aforismy, přísloví, výroky, rčení, hlášky, motta, úsloví

Citáty slavných osobností, Aforismy, přísloví, výroky, rčení, hlášky, motta, úsloví, . Mj. na webu naleznete citáty o smutku, citáty o životě, citáty o člověku, hlášky o alkoholu, přísloví o naději, citáty o bohu, moudra o dětech, citáty o přátelství, citáty o víře, citáty o smrti, citáty o bohatství, citáty o kráse, citáty o zdraví, citáty o penězích, citáty o lásce, citáty o lži, citáty o nenávisti, citáty o odvaze, citáty o dobru, citáty o neštěstí od různých známých osobností.

Nejlepší online hry zdarma

Jste-li milovník PC her, pak zkuste nejlepší online hry zdarma Vybírejte z kategorií Hry pro dva hráče, Postřehové hry, Akční hry, Adventury, Brutální krvavé hry, Strategie, Animace, Logické hry, Střílečky, Bojové hry, Skákačky a hopsačky, Závody aut, Relaxační hry, Sportovní hry, Pro dívky, Stolní a deskové hry a tak dále.

Doporučené odkazy, inspirace pro volný čas

Staré hry online

Příznivcům PC her doporučujeme staré hry online . Mj. na webu naleznete Strategie, Závodní, parkování - parkovačky, Sportovní, Bojové online gamesy, Onlinovky pro dva hráče, Karetní, Vánoční online hry, Hry na vaření a smažení, Velikonoční hry, Stolní hry a deskovky, Logické, Klasické, Oddechové, Pro dívky a podobně.

Důvodů pro oslavy může být mnoho. Můžete například přát k ukončení studia, k MDŽ nebo k výročí seznámení.

Přehled zkratek a akronymů

Hledáte význam nějaké zkratky? Pak zkuste přehled zkratek a akronymů. Tento přehled obsahuje popisy několika tisíc zkratek. Vybrat si můžete z kategorií vysokoškolské a akademické tituly, úřady a ministerstva, okresy České republiky, internetové domény 1. řádu, měny, obecné zkratky, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, geocaching, mezinárodní organizace, státy usa, země EU, firmy a společnosti, politické strany a hnutí, fyzikální jednotky, mezinárodní organizace, vojenské hodnosti apod.

Klíčová slova: Stručný slovník pojmů a termínů, Wallpapery na plochu PC, Seznam souborových přípon, Přáníčka k jmeninám, vtipné veršované sms texty k svátku, počítače, Seznam vlajek měst České republiky, pro dospělé, Přáníčka zdarma, Nejlepší hry pro dívky, Staré hry online, Online adventní magazín, tipy

Omalovánky, obrázky k vybarvení - obrázky k vybarvení, zdarma ke stažení a vytištění.

Nezapomeňte, že kromě svátku se slaví i narozeniny, narození dítěte nebo svatba.

Životopisy slavných osobností z řad politiků, panovníků, prezidentů, vědců, umělců, spisovatelů, zpěváků, herců apod.

Náš tip, inspirace pro volný čas

Láska je jedním z nejsilnějších citů. Pokud jste zrovna po uši zamilovaní do svého partnera a on do vás, tak ho určitě potěší zamilovaná sms. Jestliže nejste rození spisovatelé, najdete na tomto webu zamilované sms pro kluka, zamilované sms pro miláčka nebo stýskací sms.

Víte, že rychlost vašeho hardware můžete změnit pomocí benchmarku? Nevíte co znamená slovo benchmark? Nejen definici pojmu benchmark najdete ve ve stručném encyklopedickém slovníku pojmů, hesel a termínů.

Nezapomeňte provádět pravidelně upgrade vašeho software. Pouze tak zabráníte virům a malware a jiným hrozbám, dostat se do vašeho počítače nebo tabletu.

Vtipy, fóry, vtípky, kameňáky, fórky, anekdoty

Chcete si zlepšit náladu? Vtipy, fóry, vtípky, kameňáky, fórky, anekdoty. vás zaručeně pobaví. Vtipy z kategorií vtipy o blondýnách, fóry nejen o českém hokeji, vtipy o metanolu, frky o zvířatech, murphyho zákony, židovské anekdoty, kameňáky, vtipy o mužích, chlapech, vtipy o facebooku, poslední věty před smrtí, vtipné citáty, vtipné básničky, anekdoty o politice, černý humor, vtipné hádanky apod.

Na partnerském webu naleznete nejenom přáníčka k svátku, ale i velikonoční a vánoční PFka, přání, blahopřání, gratulace.

Klíčová slova: Online testy zdarma, volný čas, V, Biografie Penelope Cruz, Vlajky jednotlivých států USA, linky, Online geografické testy zdarma bez registrace, Jogo de azar, Vlajky států USA, internet, odkazy

Omalovánky, obrázky k vybarvení - obrázky k vybarvení, zdarma ke stažení a vytištění.

Nezapomeňte, že kromě svátku se slaví i narozeniny, narození dítěte nebo svatba.

Životopisy slavných osobností z řad politiků, panovníků, prezidentů, vědců, umělců, spisovatelů, zpěváků, herců apod.

World wide web, internet, inspirace pro volný čas

Facebook je fenoménem poslední doby. Protože se o něm hodně mluví, vzniklo o něm i hodně vtipů. Vtipy o Facebooku naleznete zde.

Dostali jste soubor s neznámou příponou a nevěděli, jak ho otevřít? Pak doporučujeme web obsahující přípony souborů rozdělené do kategorií jako dokumenty, video soubory, apod.

Vlajky jednotlivých států USA

Setkali jste se s neznámou vlajkou států USA? Potom zkuste web, ve kterém se dozvíte, o který stát se jednalo. Tento web se jmenuje Vlajky jednotlivých států USA. Zde naleznete například vlajky států Iowa, New Jersey, Arkansas, Kentucky, Jižní Karolína, Montana, Kansas, Nové Mexiko, Mississippi, Oregon, Illinois, Maryland, Arizona, Virginie, Connecticut, Georgie, Ohio, Aljaška, Alabama, Texas, Washington, Colorado, Kalifornie, Jižní Dakota, Severní Dakota, Oklahoma atd.

Dopravní značky

Znáte dobře dopravní značky používané v naší vlasti? Seznam dopravních značek používaných v Česku je rozdělený do kategorií jako informativní jiné dopravní značení, informativní směrové dopravní značky, příkazové dopravní značky, značky upravující přednost, vodorovné značení, zákazové dopravní značení, výstražné značky, informativní provozní značení, dopravní zařízení, zahraniční značky, dodatkové tabulky apod.

Slovník pojmů Co je to?

Hledáte definice odborných pojmů, termínů, výrazů, slov? Pak nahlédněte na web obsahující Slovník pojmů Co je to?. Tento slovníček pokrývá široké spektrum lidských činností. Vybrat si můžete pojmy z kategorií kultura, literatura, nemoce, latina, matematika, filozofie, náboženství a křesťanství, počítače, technika, školství, věda, sport, ekonomie a ekonomika, příroda, zločin a právo, nápoje, psychologie, účetnictví, jídlo, stavebnictví, různé, český jazyk, cestování, internet atd.

Klíčová slova: zadarmo, Nej hry online, Online web Hry zdarma bez registrace, Přehled přípon a koncovek souborů, internetové stránky, Celebrita Erika Eleniak, humor, zeměpis, V, cestování, zdarma, Dopravní značky, Nicole Kidman, 6

Několik fórů na závěr. Vtip Vojna: Před odvodní komisi přijde branec, kterému se na vojnu vůbec nechce: "Já mám tuberkulózu!" "To nic není. Soudruh Zápotocký měl také tuberkulózu, a co všechno dokázal! Schopen, odvést!" Druhý branec to také zkouší: "Mám ploché nohy!" "To nic není. Soudruh Gottwald měl také ploché nohy, a co všechno vykonal pro vlast! Schopen, odvést!" Třetí mladík před komisí praví: "Já jsem blbý!" Vojenský lékař se do věci vloží: "Nepřirovnávat! Odvést!"

Jednotka ruských vojáku letí do Čečenska a velitel motivuje vojáky: "Chlapi, za každou čečenskou hlavu dostanete láhev vodky!" Letadlo přistane, rozrazí se dveře, vojáci se rozprchnou. Za několik minut se vrací a každý táhne několik hlav. Velitel je celý bledý a zpocený: "Kurva hoši, to bylo jen mezipřistání v Kyjevě!"

Chucka Norrise jednou kousla kobra. Po osmi hodinách krutých bolestí chcípla.

Další odkazy:

Luis Alberto Suárez uruguajský futbalista
Doporučené odkazy
Proxy server
Tipy na zajímavé weby
Fotografie Milla Jovovich
Odkazy na užitečné webové stránky
Ekonomie, Karl Marx
Zajímavé webové stránky
Sexy girls, teen, women, sexual symbols
Naše tipy na zajímavé stránky
Nikki Cox

Děkujeme vám za vaši návštěvu.